HYDROGRAFIKA BIAŁYSTOK

Transferowy Druk Wodny

Hydrografika jest innowacyjną metodą nakładania przeróżnych grafik na trójwymiarowe detale. Zajmujemy się głównie nanoszeniem hydrografiki na elementy samochodowe i motocyklowe takie jak: felgi, plastiki, obudowy lusterek, pokrywy zaworów itd. Nie ograniczamy się jednak tylko do motoryzacji – hydrografika może być nałożona na każdy detal z gumy, silikonu/plastiku, szkła i ceramiki.

Masz nietypowy projekt?
Napisz do nas lub zadzwoń!

JAK TRWAŁA JEST HYDROGRAFIKA?

Często zadawane pytanie

Hydrografika jest metodą permanentną. Błędem jest porównywanie jej do tradycyjnego oklejania folią. Na proces nakładania hydrografiki składa się wiele czynności do wykonania których potrzebna jest przede wszystkim specjalistyczna wiedza, odpowiednie urządzenia oraz chemia – tylko to gwarantuje długowieczność powłoki.
Zajmujemy się hydrografiką kompleksowo. Od podstaw sami przygotowujemykażdy powierzony nam detal – usuwamy stare powłoki, oczyszczamy z korozji, wykonujemy drobne naprawy plastików (spawanie), nakładamy folię, następnie zabezpieczamy wszystko wysokiej jakości lakierami. Dzięki temu mamy pewność i ręczymy za to, że powłoka z hydrografiką będzie trwała niczym lakier.

JAKIE SĄ CENY HYDROGRAFIKI?

Hydrografika Cennik

Samo nanoszenie hydrografiki jest bardzo złożonym procesem, z tego powodu trudno jest ustalić sztywny koszt za tą usługę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, ostatecznie po oględzinach detalu. Cena hydrografiki uzależniona jest między innymi od wielkości elementu lub ich ilości (elementy drobnicowe), od ewentualnych ubytków lub starych powłok które należy usunąć itd. Dysponujemy piaskarką – dzięki temu stare powłoki możemy usunąć na miejscu. Jeśli chodzi o felgi – na miejscu demontujemy opony, oraz na sam koniec zwracamy klientowi idealnie wyważone koła 🙂

ZAPYTAJ O CENĘ
Napisz do nas lub zadzwoń!

NASZE REALIZACJE

HYDROGRAFIKA, TRANSFEROWY DRUK WODNY - TUNING OPTYCZNY BIAŁYSTOK